سه‌شنبه 25 ثور 1403 برابر با Tuesday, 14 May , 2024

اخبار و اطلاعیه‌ها

اعلان کاریابی
اعلان کاریابی

اعلان کاریابی بست: مدیریت آرشیف

شماره‌ی اعلان: 1403-07 حوزه‌ی کاری: معاونت اداری مالی تاریخ اعلان: ۱۴۰3/02/19 نوعیت استخدام: قراردادی تاریخ ختم اعلان: ۱۴۰3/02/29 ساعات کاری: تمام وقت و مطابق برنامه‌ی

اعلان کاریابی
اعلان کاریابی

اعلان کاریابی بست: آمریت پژوهش

شماره‌ی اعلان: 1403-06 حوزه‌ی کاری: معاونت علمی تاریخ اعلان: ۱۴۰3/02/19 نوعیت استخدام: قراردادی تاریخ ختم اعلان: ۱۴۰3/02/29 ساعات کاری: تمام وقت و مطابق برنامه‌ی دانشگاه

چشم‌انداز و بیانیه مأموریت

دانشگاه خاتم النبیین

امور پژوهشی و فرهنگی

♦ درباره آمریت پژوهش

♦ درباره آمریت فرهنگی

♦ مأموریت و چشم انداز

♦ لوایح، مقررات و فرم‌ها

♦ نشست های علمی

♦ کارگاه های علمی – فرهنگی

♦ آثار علمی اساتید و دانشجویان

♦ نشرات علمی-فرهنگی

♦ دستاوردها

♦ تازه های نشر

♦ مدیریت کتابخانه

 

امور محصلان

♦ درباره معاونت امور محصلان

♦ مأموریت و چشم انداز

♦ لوایح و مقررات

♦ مدیریت امتحانات

♦ مدیریت محصلان

 مدیریت فارغان

♦ سیستم سیب

 

شفاخانه نور خاتم

♦ درباره شفاخانه خاتم

♦ مأموریت و چشم انداز

♦ لوایح و مقررات

♦ پرسنل کاری

♦ داکتران متخصص

 

دانشکده‌ها

دانشکده طب معالجوی
طب معالجوی دانشی است کاربردی که هدف آن حفظ و ارتقای صحت، تداوی امراض و بازتوانی آسیب دیدگان است. این منظور با شناخت امراض، تشخیص، تداوی و جلوگیری از بروز آن ها به انجام می رسد. دانش طب بر روی طیف وسیعی از رشته ها بنا شده است. امروز هدف دانش طب استفاده از فن آوری های دانش محور و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه حل مشکلات کلینیکی است.
دانشکده حقوق و علوم سیاسی

در راستای اهداف بلند علمی، دانشکده حقوق وعلوم سیاسی به عنوان یکی از فعال ترین و خلاق ترین واحد آموزشی در منظومه علمی دانشگاه خاتم النبیین شعبه غزنی در کنار سایر بخش های دانشگاه در سال 1391 ایجاد گردید وتا به امروزبه صورت مستمر به فعالیت های آموزشی وپژوهشی خویش تداوم بخشیده است.

دانشکده اقتصاد و مدیریت

رشته‌ اقتصاد در دانشگاه خاتم‌النبیین(ص)‌ شعبه غزنی با محوریت‌های توانمندسازی علمی و تقویت مهارت‌هایی برنامه‌ریزی شده است که به محصل امکان می‌بخشد تا در بازار کار و ادامه‌ تحصیل در مقاطع بالاتر موفق باشد. این رشته ترکیبی از مضامین اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، اقتصادسنجی، تجارت، حسابداری و بازاریابی می‌باشد. همچنان مضامینی مانند آمار و احصائیه، نرم افزارهای اقتصادی، روش تحقیق و سایر مهارت‌های لازم در آن آموزش داده می‌شود.

تفاهم‌نامه‌ها

نشریات