چهارشنبه 27 سرطان 1403 برابر با Wednesday, 17 July , 2024
There is nothing to show here!
Slider with alias none not found.
چهار شنبه مورخ 29/8/1398 از روز جهانی دانشجو در دانشگاه خاتم النبیین (ص) غزنی گرامی داشت به عمل آمد و از دانشجویان فعال و نمونه دانشگاه تقدیر صورت گرفت.
تصویر تقدیر از دانشجوی برتر

این برنامه که با حضور معاونت محترم علمی- تدریسی، اساتید محترم دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان و با شور و اشتیاق فراوانی همراه بود، با قرآئت کلام الله مجید توسط سید نور آقا حسینی آغاز و به تعقیب آن سرود ملی کشور پخش گردید. در ادامه برنامه های متنوعی اجرا گردید. آقای خلیل کارا محصل سال سوم رشته اقتصاد، در مورد دانشجو و وظایف دانشجو مطالبی خوبی را در قالب مقاله ارائه نمود. آقای استاد رضایی معاونت محترم علمی-تدریسی در مورد چگونگی و ضرورت شکل گیری روز جهانی دانشجو و مسولیت های دانشجویان ایراد سخن نمودند.

آقای استاد حاجی رحیمی در سخنان خود وضعیت موجود دانشجویان کشور را به تصویر کشیده و بر ضرورت تغییر نگاه دانشجو نسبت به تحصیل و نوع درس خواندن تاکید نمود. در ادامه آقای کاظم محبی طنز جالبی را به مناسبت روز دانشجو اجرا نمود.

  

 در برنامه پینل گفتگو آقای روح الله قاسمی و خانم فیضی به نمایندگی از دانشجویان و آقای استاد محقق به نمایندگی از اساتید شرکت و در مورد مشکلات دانشجویان صحبت نمودند.

اهدای لوح تقدیر به دانشجوایان فعال و نمونه

بخش آخر برنامه اهدای لوح تقدیر به دانشجویان فعال و نمونه در بخش های مختلف (فرهنگی، انظباط، اخلاق و ارزش های اسلامی و ورزش) و همچنین اهدای جوایز فینال تورنامنت والیبال خزانی دانشجویان دانشگاه خاتم النبیین(ص) غزنی بود که توسط معاونت محترم علمی-تدریسی و اساتید محترم دانشگاه توزیع و اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *