چهارشنبه 27 سرطان 1403 برابر با Wednesday, 17 July , 2024

رشته‌ اقتصاد در پوهنتون خاتم‌النبیین(ص)‌ شعبه غزنی با محوریت‌های توانمندسازی علمی و تقویت مهارت‌هایی برنامه‌ریزی شده است که به محصل امکان می‌بخشد تا در بازار کار و ادامه‌ تحصیل در مقاطع بالاتر موفق باشد. این رشته ترکیبی از مضامین اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، اقتصادسنجی، تجارت، حسابداری و بازاریابی می‌باشد. همچنان مضامینی مانند آمار و احصائیه، نرم افزارهای اقتصادی، روش تحقیق و سایر مهارت‌های لازم در آن آموزش داده می شود.

رشته‌ی اقتصاد در دانشگاه خاتم‌النبیین (ص)‌ شعبه غزنی با محوریت‌های توانمندسازی علمی و تقویت مهارت‌هایی برنامه‌ریزی شده است که به محصل امکان می‌بخشد تا در بازار کار و ادامه‌ی تحصیل در مقاطع بالاتر موفق باشد. این رشته ترکیبی از مضامین اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، اقتصادسنجی، تجارت، حسابداری و بازاریابی می‌باشد. همچنان مضامینی مانند آمار و احصائیه، نرم افزار های اقتصادی، روش تحقیق و سایر مهارت‌های لازم در آن آموزش داده می‌شود.
دانشگاه خاتم النبيين(ص)‌ غزني با درک اين نياز براي مردم و به خصوص شهروندان ولایت غزنی، اين رشته را فعال نموده و مدت نه سال است که به تعلیم و تربیت افراد متخصص می‌پردازد و تاکنون چهار دوره از محصلان دانشکده اقتصاد فارغ التحصیل شده‌اند که بسیاری از آنان در بخش‌های مختلف دولتی، بانک ها و موسسات خصوصی مشغول به کار شده و مصدر خدمت به جامعه و مردم خود هستند.

نام و تخلص: اسحاق علی فهیمی

سال و محل تولد:   ۱۳۵۱، ولایت غزنی، ولسوالی قره باغ

رشته تحصیلی: مالیه و بانکداری

درجه تحصیلی: ماستر

موقف سازمانی: ریاست دانشکده اقتصاد

 

  • کارشناسی ارشد مالیه و بانکداری جامعه المصطفی، قم، ایران؛
  • لیسانس معارف اسلامی و اقتصاد؛