دوشنبه 6 قوس 1402 برابر با Monday, 27 November , 2023

رشته‌ اقتصاد در دانشگاه خاتم‌النبیین(ص)‌ شعبه غزنی با محوریت‌های توانمندسازی علمی و تقویت مهارت‌هایی برنامه‌ریزی شده است که به محصل امکان می‌بخشد تا در بازار کار و ادامه‌ تحصیل در مقاطع بالاتر موفق باشد. این رشته ترکیبی از مضامین اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، اقتصادسنجی، تجارت، حسابداری و بازاریابی می‌باشد. همچنان مضامینی مانند آمار و احصائیه، نرم افزارهای اقتصادی، روش تحقیق و سایر مهارت‌های لازم در آن آموزش داده می‌شود.

ریاست دانشکده:

اسحاق علی فهیمی
  • عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه خاتم النبیین (ص) شعبه غزنی
مدارک تحصیلی:
  • کارشناسی ارشد مالیه و بانکداری جامعه المصطفی، قم، ایران.
  • لیسانس معارف اسلامی و اقتصاد.

رشته‌ی اقتصاد در دانشگاه خاتم‌النبیین(ص)‌ شعبه غزنی با محوریت‌های توانمندسازی علمی و تقویت مهارت‌هایی برنامه‌ریزی شده است که به محصل امکان می‌بخشد تا در بازار کار و ادامه‌ی تحصیل در مقاطع بالاتر موفق باشد. این رشته ترکیبی از مضامین اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، اقتصادسنجی، تجارت، حسابداری و بازاریابی می‌باشد. همچنان مضامینی مانند آمار و احصائیه، نرم افزار های اقتصادی، روش تحقیق و سایر مهارت‌های لازم در آن آموزش داده می‌شود.
دانشگاه خاتم النبيين(ص)‌ غزني با درک اين نياز براي مردم و به خصوص شهروندان ولایت غزنی، اين رشته را فعال نموده و مدت نه سال است که به تعلیم و تربیت افراد متخصص می‌پردازد و تاکنون چهار دوره از محصلان دانشکده اقتصاد فارغ التحصیل شده‌اند که بسیاری از آنان در بخش‌های مختلف دولتی، بانک ها و موسسات خصوصی مشغول به کار شده و مصدر خدمت به جامعه و مردم خود هستند.

دانلود پلان استراتژیک دانشکده اقتصاد

[sdm_download id=”5592″ fancy=”0″]

دانلود پلان عملیاتی دانشکده اقتصاد و مدیریت برای سال ۱۴۰۱

[sdm_download id=”5597″ fancy=”0″]

شماره تماس: 0093730003331

ایمیل آدرس: [email protected]

محل قرار گیری تصاویر منتخب دانشکده